Prenumeruokite laikraštį „Galvė“ antram šių metų pusmečiui. Kaina 25 eurai.  

Kaip sutikti šiuos metus, kad sulauktume sėkmės

Kaip rengtis Naujųjų Metų naktį
Kiaulė mėgsta minkštus švelnius daiktus. Todėl rengtis reikėtų aksomu, velvetu, vilna, pliušu ar šiaip švelnios medžiagos drabužiais. Šiais metais būtina gražiai pasipuošti. Drabužiai turi būti patys prabangiausi, skirti didžiausioms iškilmėms. Stilingos šukuosenos, ryškus makiažas. Spalvas rinktis geltonas, auksines, juodas, alyvines, levandų. Papuošalai turi būti auksiniai ar aukso spalvos, prie juodų drabužių sėkmę neš koralai. Puikiai tiks rankų darbo biseriu siuvinėti pakabukai, apyrankės. Tie, kurie esate gimę Kiaulės metais, turėtumėte atkreipti dėmesį į juodą spalvą, šiais metais neš sėkmę suderinta su raudonais koralais. Pirmasis Kinijos imperatorius, norėdamas pabrėžti savo išskirtinumą, didybę, rengdavosi tik juoda spalva. Todėl jau tūkstantmete tradicija Kinijoje yra tapęs juodos, raudonos, geltonos spalvų klasikinis derinys. Juoda – didybės, išskirtinumo, raudona –
aktyvumo, vaisingumo, matomumo ir geltona – turto, gausos, soties deriny.

Kaip puošti interjerą
Interjeras turi būti puošiamas raudonomis, auksinėmis girliandomis, šermukšnio šakelėmis, kurios primena koralus, konkorėžiais , kaštonais, gilėmis, gyvų gėlių puokštėmis. Šiais metais, jei turite, būtinai panaudokite visas keramikines vazas.

Kuo vaišintis
Kai kurie astrologai teigia, kad šiais metais, galima valgyti visų gyvūnų mėsas, įskaitant ir kiaulieną, bet aš kategoriškai nesutinku, nes esu įsitikinusi, kad visus tvarto gyvūnus būtina palikti ramybėje. Kiaulės labai intelektualios, jos ir fiziologiškai iš visų gyvūnų, artimiausios žmogaus prigimčiai (todėl žydams, musulmonams, budistams ir mums krikščionims draudžiamas arba reglamentuojamas kiaulienos valgymas). Tiems, kurie negali apseiti be mėsos, rekomenduoju kreiptis į medžiotojus ir rinktis elnieną , kiškieną, bebrieną, tik ne šernieną. Na, o jei tokios galimybės nėra, o mėsos norisi – rinkitės kalakutą ar žąsį, antį, vištą, triušį. Neužmirškit, kad geriausia mėsa šiais metais yra kiaušiniai, žuvis, krevetės, austrės ir t.t.
Kuo dar galima ir būtina vaišintis šventės metu. Aišku, tuo ką mėgsta kiaulės. Bulvės visais pavidalais, pupelės, žirniai, žirneliai, lęšiai, kruopos, grybai. Daug lapinių daržovių, kopūstų, salotų, tinka visos šakninės daržovės. Visos raugintos, marinuotos daržovės, gilių kava, gaivos, gilių gira.
Šiais metais būtina ant stalo dėti daug saldumynų, dubenėlį medaus, daug kepinių, saldainių, sausainių, tortų, nes kiaulė dievina saldumynus. Labai tiks obuoliai, kriaušės, bananai, džiovinti vaisiai ir uogos.
Tinkamiausi indai – keramikiniai ir mediniai.
Kaip švęsti
Šiais metais negalima švęsti, su šampano buteliu rankose susisupus į chalatą. Nesvarbu ar susirinks didelė kompanija ar sutiksit su mielu žmogumi dviese, stalas privalo būti nukrautas gausiai įvairiais valgiais ir gėrimais. Būtina kuo iškilmingiau papuošti erdvę kurioje švęsite ir, aišku, patiems pasipuošti. Vidurnaktį atverkite langus, padarykite skersvėjį ir patriukšmaukite. Skambinkite varpeliais, jei neturite – tai tiks puodų dangčiai ar tiesiog į puodo dugną padaužyti kočėlu. Aišku, nepamirškit trankios muzikos, petardų. Teigiama, kad vidurnaktį sukeltas triukšmas išvaro blogąsias dvasias, demonus, nelaimes, o į išvalytą namų erdvę ateina sėkmė, laimė, meilė, turtai, sveikata, harmonizuojasi aplinka.

Ką daryti, kad kiaulė atneštų daugiau sėkmės, meilės, pinigų
Pietvakarių pusėje padėkite prabangų keramikinį dubenėlį ar gilesnę lėkštę su vandeniu, padėkite gilių, kaštonų, kankorėžių, pupelių, žirnių, porą gražesnių bulvių, salotų, kopūstą ir šiaip ką mėgsta kiaulė. Būtinai padėkit saldumynų, sausainių, pyrago, saldainių ir t.t. Nereikia persistengti, užteks įvairių gėrių po žiupsnelį. Po švenčių visas paaukotas gėrybes reikia nunešti į pamiškę ar po didesniu medžiu ir išberti laukiniams gyvūnėliams. Patiems aukoto maisto negalima valgyti ar gerti.
Įsigykite kiaulę taupyklę, geriausia auksinės arba raudonos spalvos. Į ją dėkite kiekvieną dieną nusistatytą sumą pinigėlių, aišku, geriausia kuo daugiau, bet galima ir išmintingai, po 50 euro centų per dieną ar tik 10 ct., na jei galite sau leisti dėkit po eurą ar penkis. Svarbiausia, kad įdėtumėt kiekvieną dieną savo nusistatytą sumą. Tie, kiaulės metais , sutaupyti pinigai pritrauks didesnius pinigus, pagerės finansinė situacija, sulauksit materialinio gerbūvio. Kartais žmonės sako, kad taupysim, kai bus iš ko, bet reikia įprasti atidėti kelis centus, kai sunkesnė finansinė padėtis. Jei pragyvenat už eurą, tikrai pragyvensit ir už 90 centų. Jei pragyvenat už 100 eurų, tikrai pragyvensit ir už 90. Kiaulės metai ypač palankūs pradėti taupyti. Ne šiaip žmonės sugalvojo būtent kiaulę taupyklę.
Na o tie, kurie nekantraujat susirasti antrą pusę, būtinai gražiausioje namų vietoje, o geriausia miegamajame pasistatykit kiaulaičių porelę. Norintys kiaulės metais susilaukti vaikų gali prie kiaulaičių porelės pastatyti mielų paršelių, rezultatas garantuotas.