Prenumeruokite laikraštį „Galvė“ antram šių metų pusmečiui. Kaina 25 eurai.  

Kokie bus 2019 Lietuvai

Vaivos Budraitytės astrologinės prognozės

Valstybės reikalai stiprės, gerės, kils šalies ekonomika, iždas pilnės. Valstybės vyriausybė, institucijos įgaus stipresnį brandumą, daugiau atsakomybės, kai nebus karštligiškai reaguojama, aklai vykdoma kitų valstybių nurodoma politika, o bus išlaikytas aukso vidurys tarp iš viršaus nuleistų direktyvų ir prigimtinių, kultūrinių, tautinių Lietuvos interesų. Susiformuos politinis pastovumas, ryškės polinkis į harmoningą bendravimą tiek valstybės išorėje, tiek viduje.
Nuo vasario mėnesio sudaryti nauji valstybiniai bei verslo susitarimai turės ilgalaikes pasekmes, tačiau vystysis lėtai su diplomatiniu atsargumu, lėtai įgis pagreitį, tačiau garantuotai sutartys bus pasirašytos. Palankiausia Lietuvai pasirašyti sutartis iki 15 vasario.
Šiais metais seksis tiems, kurie yra geležinės valios darbštuoliai, nusiteikę įtempto darbo dėka, viską pasiekti. Tokiems piliečiams ir organizacijoms palanku pirkti obligacijas ar imti paskolas. Visiems kitiems šie metai nepalankūs skolintis.
Aišku, šiais metais, neišvengiamai rinkimų gausa provokuos daug skandalų, demaskavimų ir šiaip sukels daug dumblo, ypač tai bus jaučiama kovo viduryje, balandžio viduryje, balandžio pabaigoje ir gegužės pradžioje bus Lietuvai labai įtemptas laikotarpis.
Ypatingą dėmesį reikės atkreipti į įvykius vyksiančius rugsėjo mėnesį, tai sudėtingiausias šaliai periodas. Tuo metu tikėtini ypač dideli neramumai, kai valdžios struktūros trumpam paleis vadeles iš rankų. Galimos demonstracijos, mitingai, riaušės . Šią situaciją IŠORINĖS jėgos brandins nuo metų pradžios. Rugsėjo pradžios įvykiai Lietuvoje gali sukurti daug chaoso, susipriešinimo, kai valdžios veiksmai atliekami pirma, o mąstyti pradedama vėliau… Patartina valdžios struktūroms liepą ir rugpjūtį neatostogauti, o daugiau komunikuoti su masėmis, užkertant kelią galimiems konfliktams. Tuo periodu (rugsėjį) labai tikėtina vyriausybės krizė.
Spalio viduryje ši situacija visiškai pasitaisys, viskas vėl stos į savo vietas.
Problemos švietimo srityje 2018 metais tik prasidėjo, konfliktas tęsis iki 2019 spalio mėnesio, kol viskas nurims ir visi liks patenkinti. Labai simboliška, kad mokytojai pradėjo kovoti už savo teises, kai Jupiteris įėjo į jiems palankų šaulio ženklą. Nuo vasario savo nepasitenkinimą prasta socialine padėtimi gali pareikšti ir kultūros darbuotojai. Nuo 2019 vėlyvo rudens mokytojai po truputį vėl atgaus aukštą savo profesijos statusą, pagarbą, kurią visada lietuviai jautė savo mokytojams, švietėjams, šviesuoliams.
Iš visų numatytų rinkimų, geriausias laikas paskirtas prezidento rinkimams pirmam turui, bet jei reikės antro turo, tikrai galim pasirinkti netinkamą variantą. Gegužės pati pabaiga – netinkamas laikas jokiems rinkimams.
Puikūs metai tiems žemdirbiams, kurie derlių nuima iki rugsėjo, nes 2019 rugsėjį gali būti prastesnis oras ar šiaip kokie nenumatyti trukdžiai.
Vyresni žmonės jausis pakankamai stabiliai, o iki rugsėjo gal tikėtis nežymių valdžios malonių.
2019-ieji socdemams atneš dar vieną persitvarkymo bangą, nuo antros metų pusės reikalai po truputį gerės.
G. Landzbergiui ir jo partijai šiek tik geresni metai nei praėję, bet iki tikros sėkmės teks palaukti pora metų.
Zuoko judėjimas atsigaus nuo 2021 metų, o pačiam Zuokui labai geras laikotarpis, gali grįžti į merus.
L. Balsio partijai 2019 ir 2020 – puikūs metai, sulauks vyresnių žmonių palaikymo, juos rems kaimo bendruomenės…
R. Šimašius neturėtų būti perrinktas meru. Bet jam seksis kiti dalykai, nuo metų pabaigos prasidės kelių metų sėkmės periodas.
D. Kreivys galimas vienas iš lyderių kandidatuojant į merus.
A. Guoga turi didelę sėkmę uždirbti didelius pinigus, bet politikoje privalo laikytis šešėlio, tada viskas bus puiku.
G. Paluckui neblogi, produktyvūs metai, ypač pabaiga.
V. Uspaskichui rinkimuose į merus nelabai seksis, bet jo sėkmė vėl prasidės nuo 21 metų vidurio.