Prenumeruokite laikraštį „Galvė“ antram šių metų pusmečiui. Kaina 25 eurai.  

Krepšinio turnyras Aukštadvaryje

Aukštadvariečiams po pasibaigusio Mažų miestelių lygos Pietryčių provincijos čempionato (MMKL ) buvo tarsi naujas išbandymas rajono taurės turnyre, todėl į varžybas susirinko beveik stipriausios  sudėties ir buvo kupini ryžto laimėti taurę. Drąsiai keisdami sudėtį, leisdami pasireikšti jaunimui, šeimininkai nesunkiai nugalėjo Onuškio krepšininkus.
Antros varžybos vyko tarp  Onuškio ir Paluknio krepšininkų. Žiūrovų džiaugsmui į aikštelę išbėgo Paluknio sporto klubo vadovas, mokyklos direktorius Vytautas Gustas ir Onuškio sporto klubo pirmininkas, kūno kultūros mokytojas, Eimantas Masiulionis. Šiose rungtynėse sensacijos neįvyko, net ir patyręs E.Masiulionis nesugebėjo nuteikti komandos pergalei –  onuškiečius nugalėjo Paluknio krepšininkai.
Po šių varžybų vyko tolimų metimų konkursas, kurį laimėjo Paluknio komandos vadovas V.Gustas. Jam buvo įteikta Aukštadvario sporto klubo įsteigta taurė.
Turnyro Aukštadvaryje taurės likimas sprendėsi paskutinėse rungtynėse tarp Aukštadvario ir Paluknio komandų. Varžybų pradžia buvo sėkmingesnė palukniečiams, kurie po dviejų tritaškių metimų pirmavo rezultatu 10:2, bet po Aukštadvario trenerio paprašytos minutės pertraukėlės, susikaupę aukštadvariečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir neleido priešininkams priartėti daugiau negu 5 taškais. Sunkiai, bet užtikrintai rungtynes, vadovaujami trenerio D. Kazlausko ir sporto klubo pirmininko G. Pociūno, rezultatu 62:54, laimėjo Aukštadvario krepšininkai. Ši pergalė Aukštadvario krepšininkams buvo tarsi atgaiva po MMKL čempionato.
Onuškio komandoje rezultatyviausiu žaidėju pripažintas  V. Žukauskas (25 taškai), Paluknio – M. Matačina – 38 taškai, o aukštadvariečius į pergalę vedė komandos kapitonas A.Kazlauskas (39 taškai), G.Daunoravičius (35 taškai) ir V. Lauruševičius bei M.Jurgelionis, kurie pelnė po 25 taškus.
Prizininkai buvo apdovanoti Trakų KKSC įsteigtomis taurėmis ir medaliais. Varžybas organizavo Aukštadvario sporto klubas. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas A.Urbanovič ir regioninės lygos teisėjas E.Bogdanovič.

G. Pociūnas Sporto klubo pirmininkas {jcomments on}