- Galvė - https://www.galve.lt -

Lentvario seniūną apkaltino nepadoriu elgesiu

Lentvario M. Šimelionio gimnazijoje anglų kalbos mokytoju dirbantis Justinas Bartusevičius gegužės 31 d. apie 7 val. 20 min. nuosavu automobiliu „Toyota Prius“ atvyko prie Lentvario seniūnijos, nes dėl gimnazijoje vykstančios renovacijos mokyklos kiemas yra uždarytas. Dauguma gimnazijos darbuotojų automobilius laikinai palieka prie Lentvario seniūnijos. Tą patį rytą Lentvario seniūnijos kieme įvyko konfliktas tarp miesto seniūno ir mokytojo.

[1]

Mokytojas ketina ieškoti teisybės

Pasak J. Bartusevičiaus, priartėjus prie Lentvario seniūnijos aikštelės, jis pastebėjo, kad Lentvario seniūnijai priklausantis tarnybinis automobilis „VW Caddy“ yra užtvėręs kelią, todėl neįmanoma įvažiuoti į šią aikštelę. „Į šią aikštelę taip pat galima patekti ir nuo Kilimų gatvės, todėl įvažiavau į aikštelę per šią gatvę“ – pasakojo gimnazijos pedagogas. „Pastatęs automobilį pastebėjau, kad automobilyje „VW Caddy“ vairuotojo vietoje sėdi Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas, kuris, pamatęs mane, išėjo iš automobilio ir pradėjo aiškinti, kad šioje vietoje automobilį statyti draudžiama“. Iš tiesų, šioje aikštelėje automobilį statyti draudžiama nuo 19 iki 7 val. ir tai liudija pastatyti kelio ženklai, tačiau p. Bartusevičius tvirtina, kad jis į šią aikštelę atvyko 7 val. 20 min., todėl nepažeidė Kelių eismo taisyklių. „Apie tai pasakiau ir Vytui Rukšėnui, tačiau jis ėmė kalbėti itin nemandagiai, teigdamas, kad man bus pradurtos padangos ir subraižytas automobilis. Taip pat seniūnas Vytas Rukšėnas pasakė, kad skaitė, ką aš apie jį esu parašęs socialiniuose tinkluose, todėl dabar man atsikeršys. Net du kartus pakartojo: „Kiaule, pažiūrėk į savo snukį“ – įvykio detalėmis dalinosi pašnekovas.

[2]

Savivaldybė gavo nurodymus

Lentvario seniūnui Vytui Rukšėnui buvo pateiktas paklausimas išdėstyti savo įvykių versiją, tačiau jis jos nepateikė, o Lentvario M. Šimelionio gimnazijos pedagogas toliau tvirtai pasakojo įvykio detales ir vardino galimas tokio įžūlaus elgesio versijas: „Vytas Rukšėnas žino, kad aš priklausau Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijai ir dėl to nuolat mane persekioja“. Tai, kad ši istorija nėra laužta iš piršto patvirtina ir Valstybės tarnybos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (VTD) 2019 m. birželio 14 d. Trakų rajono savivaldybės administracijai atsiųstas prašymas, kad būtų įvertintos J. Bartusevičiaus skunde nurodomos aplinkybės ir faktai, o apie atliktus veiksmus savivaldybė įpareigojama informuoti VTD. Į nemalonią situaciją patekęs pareiškėjas tikisi, kad viskas išsispręs geruoju, tik papildomai prašė, kad VTD sudarytų nepriklausomą komisiją, nes, anot pareiškėjo: „Trakų rajono merė Edita Rudelienė priklauso tai pačiai Liberalų sąjūdžio partijai kaip ir p. Vytas Rukšėnas ir tikėtina, kad tyrimas bus atliktas šališkai“.

„Galvės“ inf.