- Galvė - https://www.galve.lt -

Mažosios stalo teniso varžybos

[1]

Stalo teniso varžybų čempionas Aronas Naruševičius.

Birželio 7 d. A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko pramoginis, supaprastinto stalo teniso renginys ,,Stalo tenisas su tėčiu”, kuriame dalyvavo 12 vaikų iš Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų, priešmokyklinių ir pradinių klasių. Renginio esmė buvo praktinis susipažinimas su stalo teniso pradžiamoksliu. Renginys buvo orientuotas į vaikus, kurie nėra dalyvavę stalo teniso varžybose.

Varžybose kamuoliukus reikėjo atmušinėti per tinkliuką į priešingą stalo pusę ir kaire, ir dešine ranka pakaitomis. O užduotis buvo ir sudėtinga, ir paprasta – atmušinėti 20 kamuoliukų.

Absoliučiu čempionu tarp mergaičių ir berniukų iš visų amžiaus grupių tapo Aronas Naruševičius, A. Stelmachovskio pagr. mok. priešmokyklinės grupės ugdytinis. Verta pažymėti, kad jo auklėtoja Halina Grinevič yra ilgametė stalo teniso žaidėja, iškovojusi daugybę apdovanojimų.

Aronas, atmušęs 11 kartų iš 20 galimų, susitelkęs kovojo iki pat pabaigos ir išplėšė pergalę iš Kęstučio pagr. mokyklos mokinės, būsimos antrokės, Austėjos S., aplenkęs ją tik vienu tašku. Tokia įtempta bei įspūdinga emocijų virtinė tvyrojo visų varžybų metu. Buvo ir džiaugsmo šūkių, ir tylių nusivylimių, o kai kuriems net ir ašarų.

Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais, o čempionui buvo įteiktas raudonos spalvos 1 – ojo laipsnio diplomas. Diplomus įsteigė Trakų raj. KKSC administracija, įprasmindama mažųjų dalyvių ir mokslo metų užbaigimą.

 

Stalo teniso treneris A. Kaveckas

Arono Naruševičiaus asmeninio archyvo nuotr.