Pasibaigė 2016 m. Vilniaus apskrities Sekmadienio futbolo lygos didžiojo futbolo sezonas. Kaip ir pernai, šiemet labai sėkmingai pasirodė VJFK ,,Trakai“ vyrų komanda. Sekmadienio futbolo lygoje antrus metus išmėginusi savo jėgas trakiškių komanda, sudaryta tik iš trenerio Vidmanto Zagursko auklėtinių, tapo 2016 m. Sekmadienio futbolo lygos čempionais.
Iš 22 sužaistų rungtynių sužaidę tik vienas rungtynes lygiosiomis, o kitus varžovus gan nesunkiai įveikę, trakiškių komanda surinko 64 taškus, įmušė 76 įvarčius ir praleido tik 14. Taipogi reikėtų pažymėti, jog komanda namų rungtynes žaidė tik pirmajame rate, antrame rate miesto stadionas, kur žaidžia mūsų komanda buvo pradėtas rekonstruoti, tad antrame rate namų rungtynes VJFK ,,Trakai“ žaidė Rūdiškių gimnazijos stadione, kuriame taip pat žemesnėje lygoje žaidžia FK ,,Vėtra‘‘. Komanda su didžiausiomis viltimis laukia, kad po rekonstrukcijos centrinis miesto stadionas atitiks didžiojo futbolo reikalavimus, bus aptvertas, bus laistomas ir turės normalias tribūnas, kuriose galės patogiai įsitaisyti gausūs komandos sirgaliai. Šis sezonas dar buvo ypatingas ir tuo, jog trakiškių komandos žaidėjas Eimantas Nasutavičius, įmušęs 22 įvarčius, tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju. Įdomu tai, kad praėjusiame sezone Eimantas mūsų komandoje buvo gynybos ramstis, o šiemet nuostabus puolėjas. Dar vienas svarbus dalykas, kad šiemet į komandą naudingai įsiliejo visas būrys 14-16-mečių vaikinukų, kurie parodė, jog netolimoje ateityje bus labai stipri paspirtis komandai.
Į sezono uždarymo ir apdovanojimų ceremoniją atvyko Trakų rajono savivaldybės Tarybos narė Nijolė Romaškienė, Vilniaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintautas Žemaitis ir Sekmadienio futbolo lygos prezidentas Paulius Malžinskas. P. Malžinskas ir G. Žemaitis apdovanojo komandą aukso medaliais ir gražuole čempionų taure. Nijolė Ramoškienė savo įsteigtais prizais ir savivaldybės suvenyrais apdovanojo rezultatyviausią lygos ir komandos žaidėją Eimantą Nasutavičių, jauniausią ir perspektyviausią žaidėją Edgarą Alšauską ir naudingiausią komandos žaidėją Justiną Zagurską. Specialiais padėkos diplomais, taip pat buvo apdovanoti Vitalijus Šurpikas ir Vitalijus Savickas.
Lygos prezidentas P. Malžinskas gyrė puikius komandos rezultatus ir ypač akcentavo, kaip yra svarbu, jog komandos nariai yra iš vieno rajono ir vieno miesto, taip pabrėždamas komandos bendruomeniškumą. Na, o komandos nariai visi nuoširdžiai dėkojo Trakų rajono savivaldybei už finansinę pagalbą, dalyvaujant sekmadienio futbolo lygos pirmenybėse.
VIDMANTAS ZAGURSKAS