Prenumeruokite laikraštį „Galvė“ antram šių metų pusmečiui. Kaina 25 eurai.  

Rūdiškių bibliotekoje

Andrius Užkalnis prieš penkiolika metų įsikūręs Anglijoje pasakojo apie šią šalį, jų žmones. Autorius teigė, jog rašė apie tokią šalį, kokia ji yra, pateikdamas smulkmenas, aplinkybes ir detales.
Knygų pristatymo metu autorius daug pasakojo apie Afriką: „Afrikos skurdas žodžiais neperteikiamas, tai reikia pamatyti… į kaimus civilizacija neprasiskverbė – ten beveik viskas taip pat kaip prieš šimtą ar penkis šimtus metų“. Knygos „Kelionių istorijos“ autorius pasakojo, kad ten gyvenimas toks nelengvas, kad žmogus nugyvenęs 80 metų laikomas kaip žmogus nugyvenęs du gyvenimus. Išėjęs iš šio pasaulio žmogus laikomas laimingu. Afrikoje taip sunku gyventi, jog mirusiajam pavydima.
Autorius labai įdomiai perteikė savo patirtį ir patirtus įspūdžius keliaujant.
Šis pristatymas labai sudomino renginyje dalyvavusius žmones, tad autorius neišvengė lavinos klausimų: gyvenimo trukmė Afrikoje, gimstamumas, gyvenimo sąlygos, jų mityba …
Andrius Užkalnis labai maloniai atsakinėjo į klausimus. Su šiuo autoriumi verta susipažinti artimiau, perskaičiuos jo knygas – „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“ ir „Kelionių istorijos“. Autorius padovanojo dvi savo išleistas knygas Rūdiškių bibliotekai.  Renginio dalyviai turėjo galimybę įsigyti šias knygas.

Laima Franckevičienė, Trakų raj. Savivaldybės viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo vedėja{jcomments on}