Prenumeruokite laikraštį „Galvė“ antram šių metų pusmečiui. Kaina 25 eurai.  

Savaitgalis Rūdiškėse

Sekmadienį po iškilmingų jubiliejui skirtų Šv. Mišių, rūdiškiečius svarbaus jubiliejaus proga sveikino atvykę Trakų rajono valdžios atstovai: savivaldybės meras Vincas Kapočius, rūdiškietis – Trakų rajono  savivaldybės mero pavaduotojas Voitechas Vinskevičius, LR Seimo nariai – Jaroslav Narkevič ir Jonas Liesys, visuomeninių organizacijų atstovai.
Parapijos ganytojas, kunigas Tadas Švedavičius, savo ruožtu, pasidžiaugęs svarbios datos gražiu paminėjimu, padėkojo rajono valdžios atstovams bei  savo parapijiečiams už nuoširdžią paramą ir pagalbą organizuojant  parapijos jubiliejui skirtų renginių ciklą, tvarkant ir puoselėjant bažnyčios vidaus ir išorės aplinką.

Išvakarėse – įspūdingas koncertas
Iš visų vykusių jubiliejui skirtų renginių, daugiausiai žiūrovų  susirinko į šeštadienį, jubiliejinių mišių išvakarėse prie bažnyčios vykusį koncertą. Gerą nuotaiką ir skambias dainas tą vakarą dovanojo Rūdiškių vaikų ansamblio „Gaik“, pop choro „Svajonėlė“ atliekamos dainos. Žavėjo pramoginių šokių kolektyvo „Gija“ pasirodymas. Geros energijos pliūpsnį suteikė ir nuoširdusi dainų ir šokių ansamblio „Zgoda“ pasirodymas. Rūdiškiečių šventinę nuotaiką palaikyti atvyko Katarzyna Niemycko, Irena Starošaitė. Didžiausių ovacijų, jaunimo ir vaikų palaikymo sulaukė grupė „69 danguje“, o įsimintina  koncertą vainikavo atlikėjos iš Ukrainos Aurikos Rotaru atliekamos dainos.{jcomments on}