- Galvė - https://www.galve.lt -

Sentencijų skrynelė – viešųjų rajono asmenų mintys, pasisakymai, svarstymai, nusikalbėjimai.

[1]

Pirma sentencija: „Gal galite įvardinti konkrečiai? O ne tik „blevyzgomis“.

Kas taip pasakė:

Trakų rajono merė Edita Rudelienė būtent taip audringai sureagavo į vienos R. V. pilietės asmeninius pastebėjimus ir konkretų klausimą: kada savivaldybėje dirbs kompetentingi specialistai, nepriklausomi nuo partinės priklausomybės?

Kada ir kur taip pasakė:

Facebook „Mano karta“ paskyroje, kur visi rajono gyventojai gali užduoti įvairiausius klausimus kviestiniams svečiams. Prieš pat „Trakų vasara“ šventę, „Mano karta“ laidoje lankėsi būtent E. Rudelienė.

Kodėl taip pasakė:

Sunku pasakyti, kodėl rajono vadovė aštrią kritiką iš karto puolė įvardinti „blevyzgomis“, tačiau praktinių pavyzdžių nereikia toli ieškoti. Užtenka panagrinėti savivaldybės valdomų įmonių kaip UAB „Trakų vandenys“, UAB „Trakų šilumos tinklai“ ir kitų valdymo struktūras, kad susidarytų aiškus vaizdas, koks yra populiarus valdymo principas, atrenkant kadrus į tokias įmones.

Antra sentencija: „Tikiuosi, kad man pavyks sugriauti stereotipą, kad savivalda yra valdžia. Savivalda – tai mes, mūsų bendruomenė, todėl visi kartu kursime savo rajoną, savo namus“.

Kas taip pasakė:

Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, pristatydamas save dar vienai administracijos vadovo kadencijai.

Kada ir kur taip pasakė:

Per 2019 m. balandžio mėnesį vykusį Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdį, kur buvo svarstomas jo kandidatūros klausimas.

Kodėl taip pasakė:

Galimai Darius Kvedaravičius stengėsi įtikti, kad būtų perrinktas naujajai kadencijai arba jis tiesiog yra „gerosios praktikos“ politikas, kurio pasisakymai pavirs darbais.