- Galvė - https://www.galve.lt -

Skaitytojai klausia…

Laikraštis „Galvė“ dažnai sulaukia tapačių klausimų ar komentarų apie tam tikrus rajone vykstančius procesus. Šį kartą kviečiame susipažinti su Trakų autobusų stoties eksterjero problema, kai gyventojai pastebi, kad aplinka aplink stoties pastatą nėra sutvarkyta ir nepatraukli. Skaitytojus domina: „Ar tokia būklė ir išliks iki tol, kol neateis žadamas investuotojas? Kas bus, jeigu jis taip ir neateis?“.

Atsakymas į pateiktus klausimus (2) [1]

O klausimai buvo tokie:

  1. Kaip galima pastebėti iš autobusų aikštelės, viena dalis buvo pradėta asfaltuoti dar šių metų žiemą, tačiau tik iki pusės. Kodėl liko nauju asfaltu nepadengta likusi aikštelės dalis, kuri dabar yra duobėta? (žr. nuotrauką).
  1. Neseniai buvo įrengta vaikų stotelė, kai tėvai gali be rūpesčių išlaipinti iš automobilio savo vaikus, einančius į mokyklą. Tačiau akivaizdu, kad išlipus iš automobilio ir perėjus stulpelius, iš karto atsiveria duobėtas perėjimas, kuris visada bus užlietas po gero lietaus. Ar ketinama ateityje iki galo pabaigti darbus, kad vaikams būtų komfortiška lipti iš automobilių? (žr. nuotrauką).

„Galvės“ inf.