- Galvė - https://www.galve.lt -

Susitiko mokyklų tarybos

Džiaugiamės, kad visos pakviestos mokyklos geranoriškai priėmė pakvietimą susitikti. Laukdami artėjančios susibūrimo dienos jaudinomės, bet vos tik susėdome į bendrą ratą, supratome, kad veltui. Visi atvykę mokiniai buvo labai draugiški ir linksmi! Renginio pradžioje kiekvienas iš mūsų trumpai prisistatėme ir padiskutavome mokinių tarybos veiklos organizavimo klausimais – nuo patyčių prevencijos iki įvairaus pobūdžio renginių organizavimo.
Rūdiškių gimnazijos mokiniai papasakojo apie savo dalyvavimą lyderių ruošimo ir projektų rašymo mokymuose, vykusiuose klube „Salos“, komanda iš Lentvario pasidalino patirtimi apie filmukų rodymą pertraukų metu, Onuškio mokiniai papasakojo apie tradicinius ir naujus  mokyklos renginius, o mes, gimnazistai, kalbėjome apie kovos prieš patyčias būdus. Be abejonės, diskusijos metu pasisėmėme daug patirties ir prisirinkome daug šaunių idėjų.
Vėliau vyko komandos formavimo žaidimų maratonas. Teko ir pro lanką pralįsti, ir kamuoliuką pamėtyti (ir ne bet kaip, o laikantis tam tikros sekos), ir „pykšt – pokšt“ padaryti.  Nepagalvokite nieko blogo – tai budrumą ir reakciją skatinantis žaidimas. O kur dar bandymai (pavykę), nepasakant nė žodžio sustoti pagal gimimo datas arba užsimerkus susirikiuoti nuo žemiausio iki aukščiausio! Galiausiai, norėdami dar artimiau susibendrauti, išsitraukėme skirtingų spalvų lapelius ir susibūrėme į keturias naujas komandas. Čia kiekvienas iš mūsų pabuvome lyderiu. Mat, teko visiems girdint apibūdinti ištrauktą žodį, nepasakant to žodžio šaknies. Manote buvo lengva? Bet linksma – tikrai. Susitikimo laikas prabėgo labai greitai ir smagiai. Renginio pabaigoje sustojome bendrai nuotraukai, o dar taip nesinorėjo skirtis. Juk ką tik susipažinome! Belieka tikėtis, kad draugystė tęsis ir toliau, kad tai buvo tik pradžių pradžia…

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinių taryba{jcomments on}