- Galvė - https://www.galve.lt -

Tarp geriausiųjų Trakų triatlone – trakietis

[1]

Darganotą liepos sekmadienį Trakuose praėjo 7-asis „Trakų triatlonas“, kuriame Trakų prestižą ne pirmą kartą apgynė sportininkas iš Trakų.

[2]

Olimpinės distancijos prizininkai

Olimpinėje distancijoje, kurioje reikia nuplaukti 1,5 km., dviračiu numinti 40 km. ir nubėgti 10 km., kiek netikėtai nugalėjo septyniolikmetis panevėžietis Lukas Prokopavičius su 2.01:27 val. laiku, antroje vietoje rikiavosi Lietuvai tarptautinėse triatlono varžybose atstovaujantis 29-erių ispanas Alberto Casillas (2.02:47 val.), o trečias – 36-erių Trakų gyventojas Marijus Butrimavičius (2.04:58 val.).

[3]

Laikraščio „Galvė“ pakalbintas sportininkas Marijus nurodė, kad šia daug ištvermės reikalaujančia sporto šaka rimčiau susidomėjo tik prieš penkerius metus ir iš karto pradėjo demonstruoti puikius rezultatus būtent „Trakų triatlonas“ varžybose. 2015 m. – 3 vieta, 2016 m. – 3 vieta, 2017 m. Marijus tapo nugalėtoju, o 2018 m. likus ketvirtoje vietoje, sportininką privertė pasitempti dar labiau. Sportininko nuomone, didžiausias jo pasiekimas – 2018 m. Europos čempionato Olimpinėje distancijoje savo amžiaus grupėje iškovota antroji vieta ir pasiektas asmeninis rekordas, ką Marijus Butrimavičius laiko „kažkuo nerealiu“. Sportininkas juokauja, kad šią sporto šaką proteguos tiek, kiek leis sveikata ir visas mintis jau yra nukreipęs į šiemet Barselonoje vyksiantį „Ironman“ turnyrą, kuriame sportininkai turės nuplaukti 3,8 km., dviračiu nuvažiuoti 180 km. bei nubėgti 42,2 km.

Linkime Trakų sportininkui sėkmės ir toliau aktyviai stebėsime jo pasiekimus!

„Galvės“ inf.  

M. Butrimavičiaus nuotr.