- Galvė - https://www.galve.lt -

Turininga vasara Trakuose: nardymas ežerų krašte

[1]

Termometro stulpeliams mušant naujus rekordus, vienas geriausių būdų pasislėpti nuo alinančių karščių – nardymo pramogos Trakuose, Galvės ežere. Jus pasitiks jauna ir energinga „Trakai Divers Gang“ komanda, kuri užtikrins, kad patirsite neišdildomų įspūdžių.

Norime skaitytojus supažindinti su šia jauna narų komanda, todėl uždavėme kelis klausimus. Tikimės, kad mūsų krašte atsiras drąsuolių, norinčių išbandyti nardymo pramogas!

Kokias paslaugas siūlo nardymo klubas „Trakai Divers Gang“ ir kur Jus galima rasti?

Mūsų nardymo klubas siūlo įvairias paslaugas. Tai – pažintiniai nėrimai, pakrančių ir tvenkinių valymas, povandeniniai techniniai darbai, nuskendusių objektų paieška, gelbėjimo darbai bei budėjimas renginiuose. Mus rasite šalia Trakų Rajono Gelbėjimo Stoties – Kęstučio 10. Arba tiesiog susisiekite su mumis ir mes rasime jus.

[2]

Kokiuose ežeruose vyksta nardymai?

Pažintiniai nėrimai vykdomi Galvės ežere, bet norint, galime rinktis bet kurį ežerą. Visi kiti darbai vykdomi klientų nurodytose vietose.

Ar potencialių klientų laukia kokios nors netikėtos ir įdomios povandeninio pasaulio vietos?

Galvės ežere yra daug vietų, kur tiek patyręs, tiek nepatyręs naras gali atrasti kažką naujo.

Jeigu žmogus prieš tai niekada nenardė, kiek jam reikės laiko pasiruošti savo pirmajam kartui?

Pirmasis nėrimas, įskaitant pasiruošimą, užtrunka iki 2 – 3 val.

2016 m. sulaukėte dėmesio ir iš valstybės vadovės D. Grybauskaitės. Dėl ko Jūs buvote pastebėti ir už ką buvote apdovanoti prezidentūroje?

Prezidentūroje buvo apdovanoti įdomiausi ir išradingiausi 2016 metais minėję Vasario 16-ąją. Mūsų komandos nariai originaliai paminėjo šią dieną šokdami nuo pilies tilto į ledinį vandenį su Lietuvos valstybine vėliava ir nėrė su ja po ledu. Toks paminėjimas susilaukė dėmesio bei laimėjo konkursą „Pasveikink Lietuvą“.

Vasara jau įsibėgėjo, tad pats laikas naujoms patirtims ir nuotykiams. „Trakai Divers Gang“ komanda gali jums padėti patirti neišdildomų įspūdžių, tad verta pagalvoti apie šią vandens pramogą. O mes Jums jau linkime sėkmingų ir įdomių nardymų!

„Galvės“ inf.

„Trakai Divers Gang“ nuotr.