Prenumeruokite laikraštį „Galvė“ antram šių metų pusmečiui. Kaina 25 eurai.  

Turnyras virto vaikų futbolo žaidynėmis

Birželio 4-6 dienomis vyko „Trakų taurė“ ir „Lukoil čempionų lygos“ vaikų futbolo turnyras tarp vyresnio amžiaus (1998, 1999 metų gimimo) grupės komandų. O birželio 12-13 dienomis, tradiciškai, Trakų miesto šventės metu vyko kasmetinis vaikų futbolo turnyras „Trakų taurė“, kuriame tarpusavy varžėsi jauniausi futbolo žaidėjai (2000-ųjų, 2001 – ųjų ir 2002 –ųjų gimimo metų). Du birželio savaitgalius Trakų stadione vykusiose vaikų  futbolo žaidynėse dalyvavo 36 komandos iš 5 šalių (Lietuva, Latvija, Baltarusija, Lenkija, Rusija), apie 800 jaunųjų futbolininkų ir lydinčių asmenų.

Nemaloniai nustebinti
1999 metų amžiaus grupėje geriausiai šiemet sužaidė Minsko futbolininkai.
Atrankiniame „Lukoil čempionų lyga“ turnyre jie iškovojo 1- ąją vietą ir  vyks į finalines varžybas rugsėjo mėnesį  Krasnodaro krašte, Gelenžiko mieste. Šioje amžiaus grupėje geriausiais varžybų žaidėjais buvo pripažinti: Miroslav Chlebosolov (Minskas),  Donatas Pūris  (Klaipėda),  Vainius Paškevičius (Vilnius).
1998 metų grupėje Trakų komanda iškovojo garbingą antrąją vietą, finale pralaimėjusi  Daugpilio (Latvija) komandai. Trečia vieta atiteko Vladivostoko komandai.
Jaunieji Rusijos sportininkai buvo šokiruoti  tuo kad liko treti, nes savo regione jie lengvai nugali savo amžiaus grupės varžovus, o Trakuose susidūrė su stipriomis, gerai paruoštomis komandomis, susitiko su stipriais varžovais. Tačiau išvyko į Vladivostoką  su viltimi sugrįžti į Trakus kitais metais ir iškovoti garbingą ,,Trakų taurė“ prizą.
1998 metų amžiaus grupėje geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti:  Andrej Nikolajev (Daugpilis),  Lukas Keliuotis (Trakai), Aleksej Tabačenko (Vladivostokas).

Gražina Noreikienė

Daugiau skaitykite laikraštyje{jcomments on}