
„Trakai“ jau seniai nežaidė rungtynių optimalios sudėties, tačiau pastarosios savaitės parodė, kad tai anokia problema. Šįvakar be traumuoto Almos Wakili, diskvalifikuoto Valdemaro Borovskio ir susižeidusių Maksimo Maksimovo bei Svajūno Čyžo žaidę riteriai 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus, kurie per visas rungtynes nesukūrė nei vienos progos įvarčiui pasiekti. Trakiškių gretose pasižymėjo Oscaras ir Justinas Januševskis.
Dėl minėtų nuostolių Olegas Vasilenka buvo priverstas šiek tiek perstūmdyti žaidėjus – Oscaras perkeltas į „devinto numerio“ poziciją, Michailo Šiška žaidė dešiniajame gynybos krašte, starto sudėty taip pat rungtynes pradėjo Valentinas Jeriomenko, Dovydas Norvilas ir Justinas Marazas. Verta pažymėti, kad ši trijulė sužaidė fantastiškas rungtynes.
Varžovų vartų apgultimi „Trakai“ nusprendė užsiimti nuo pat pirmų akimirkų. „Atlanto“ futbolininkai ilgą laiką žaidė be kamuolio. Natūralu, kad toks žaidimas vargina, o įvartis, tiesą sakant, brendo nuo pat dvikovos pradžios.
Subrendo 14 minutę. Vaidotas Šilėnas idealiai išvedė Oscarą prieš varžovų vartininką, pastarasis jį apžaidė ir netrukus pasiuntė kamuolį į vartus. Visiškai pelnyta ir užtarnauta riterių persvara.
Tuomet dar geras dešimt minučių trakiškiai tęsė tokį patį žaidimą, tačiau po truputį entuziazmas slūgo ir blogiausia, kad įpusėjus kėliniui „Trakai“ įsivėlė į „Atlanto“ pasiūlytą klampų žaidimą. To žaidimo esmė – bandymai kažką nuveikti aikštės viduryje, nes iki Igno Plūko ginamų vartų klaipėdiečiai taip ir nepriartėjo.
Iškart po pertraukos jau „Atlantas“ nusprendė parodyti, kad jų netenkina esama situacija. Kokias 2 – 3 minutes kažką bandė daryti, tačiau netrukus vėl pateko į žaidimo be kamuolio situaciją. „Trakai“ buvo arčiau antrojo įvarčio nei „Atlantas“ – pirmojo.
„Trakai“ savo pasiekė, „Atlantas“ – ne. Po V.Šilėno pakelto kamuolio nuo kampinio gairelės Oscaras galva numetė kamuolį J.Januševskiui, o šis dviem lietimais atidarė įvarčių sąskaitą šiame sezone.
Riteriai A lygoje nepralaimi dvylikos rungtynių iš eilės. Joje paskelbta trijų savaičių pertrauka, per kurią riterių dar laukia kelionė į Marijampolę – į LFF taurės rungtynes su „Sūduva“.
Tuomet Modestas Vorobjovas, V.Šilėnas ir V.Borovskis prisijungs prie Lietuvos rinktinės, o likusi komandos dalis gaus kelias dienas užtarnauto poilsio.
P.S.: Sveikinimai Olegui Vasilenkai tapus geriausiu trečiojo A lygos rato treneriu!
Fkt.lt
